Яка хвороба спричинила інвалідність Стівена Хокінга?

Стівен Хокінг – відомий фізик та космолог, чиє ім'я стало символом наукового генія та неприборканої волі. Однак, за всіма його досягненнями ховається тяжка хвороба, яка обмежила його фізичні можливості та стала головним випробуванням його життя.

Хвороба, з якою зіткнувся Хокінг, називається аміотрофічним бічним склерозом (АБС), також відомим як хвороба Лу Геріга. Це прогресуюче нейродегенеративне захворювання, яке вражає клітини нервової системи, які відповідають за передачу сигналів між мозком та м'язами. Це призводить до прогресуючого паралічу та атрофії м'язів.

У Хокінга АБС діагностували в ранньому віці, коли він був ще молодим докторантом в Оксфорді. Прогресування хвороби означало, що з часом його рух став дедалі більш обмеженим, а голос поступово зникав.

Яка хвороба була у Хокінга
ХворобаОпис
1Аміотрофічний латеральний склерозПрогресивне нейродегенеративне захворювання нервової системи, що веде до порушення рухових функцій. Це виявилося хворобою, з якою Стівен Хокінг жив більшу частину свого життя. Внаслідок хвороби він став повністю паралізований, не міг рухати та розмовляти, але зберіг своє мислення та інтелект.

Який IQ у Хокінга?

Школярка з Манчестера Анвіта Патіл отримала 162 бали за IQ-тест Менса, обігнавши за рівнем інтелекту таких всесвітньо відомих вчених, як Альберт Ейнштейн та Стівен Хокінг, індекс рівня інтелекту яких був на рівні 160 балів.

Чому Хокінґ прожив так довго?

БАС – бічний аміотрофічний склероз. Його ще називають хворобою Стівена Хокінга.Це рідкісне захворювання, коли людина поступово слабшає, перестає самостійно рухатися, говорити, ковтати і дихати. Хворому потрібна кваліфікована допомога, тоді він зможе довго жити.

Чому Хокінг став інвалідом?

У двадцять років молодий Стівен дізнався про те, що у нього невиліковне та прогресуюче захворювання – бічний аміотрофічний склероз (БАС), що згодом призвело до паралічу кінцівок, і майже повної втрати мови.

Який синдром у Стівена Хокінга?

Вже на початку 1960-х років у Хокінга стали виявлятися ознаки бічного аміотрофічного склерозу, які згодом призвели до паралічу.


Categories:

Tags:


Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *