Яка виручка у кав'ярні на день: секрети успішного бізнесу

Кав'ярні – це популярне місце, де люди відвідують, щоб насолодитися філіжанкою свіжозвареної кави. Проте, власникам кав'ярні важливо знати, яка виручка чекає на них щодня. Виручка кав'ярні в день може сильно відрізнятися в залежності від різних факторів, таких як місце розташування, асортимент напоїв і послуг, а також популярність і рівень сервісу.

Розташування є одним із важливих факторів, що визначають успіх кав'ярні. Якщо ваша кав'ярня знаходиться в центрі ділової активності або в районі з великим потоком туристів, це може суттєво вплинути на щоденний виторг. Кав'ярня, розташована в туристичному районі, може залучити більше клієнтів і, отже, отримати більше прибутку.

Асортимент напоїв та послуг також має велике значення щодо виручки кав'ярні на день. Різноманітність пропонованих напоїв, таких як еспресо, латте, капучіно, їх розміри та добавки, може залучити більше покупців та збільшити середній чек на одного клієнта. Крім того, пропоновані додаткові послуги, такі як безкоштовний Wi-Fi, привабливий інтер'єр або десерти, можуть зробити вашу кав'ярню привабливішою для клієнтів.

Яка виручка у кав'ярні на день
День тижняВиторг, руб.
Понеділок1500
Вівторок2000
Середа1800
Четвер2500
П'ятниця1900
Субота2200
Неділя2700

Скільки приносить одна кав'ярня?

5. Інші щомісячні витрати

ПоказникЗначення
Щомісячні витрати на закупівлю кави, розхідники, оренду тощо.350 тис. руб.
Середній дохід на місяць450 тис. руб.
Чистий прибуток на місяць100 тис. руб.
Окупність9 місяців

Скільки загалом приносить кав'ярня в Україні?

Який середній оборот у кав'ярні Невелика кав'ярня може генерувати від 250 000 до 350 000 гривень на місяць. Концептуальні кав'ярні у центральних частинах міста можуть продавати каву у розмірі від 500 000 до 1 500 000 гривень на місяць. Збережена копія

Який прибуток може приносити кав'ярня?

Валовий прибуток у перерахунку на чашку кави становить 70–80%, що саме собою вражає. Проблема в тому, що ми говоримо про 70% вартості продукту, що спочатку має не надто високу ціну. Якщо ми візьмемо дорогий товар, скажімо, автомобіль за 20 тисяч євро, зазвичай прибуток становить 5–10%.

Скільки чашок на день має продавати кав'ярня?

Це потрібно робити 200-300 чашок кави на день. Саме невеликі, але якісні кав'ярні можуть принести набагато більший прибуток. Збережена копія