Яка земля краща для розсади

Ґрунт для вирощування розсади: загальні рекомендації Найоптимальніший рівень кислотності (pH) – близький до нейтрального: 6,5-7,0. Також в ґрунті не повинно бути насіння бур'янів, яєць личинок комах, черв'яків і хвороботворних мікроорганізмів.26 бер. 2023 р.

Яку землю купити для розсади?

Для вирощування розсади ідеально підходить, рихлий, з невисокою кислотністю, що легко пропускає воду ґрунт. Ґрунт для розсади готується з 2 частин обробленої городньої землі, 1 частини перегною, 1 частини торфу і 1 частина тирси (або великого зернистого піску). Кеш

Що додавати в землю для розсади?

Всі ґрунти робляться на основі торфу. Найкраще, нейтрального. Можна навіть взяти просто один торф. Якщо ґрунт важкий, жирний, то додаємо в нього торф і (або) всілякі розпушувачі: перліт, вермикуліт, кокосовий субстрат, діатоміт.

Яку землю треба для розсади помідорів?

Коренева система помідорів сильно розгалужена, а тому важливо підібрати пухкий, повітропроникний та вологий ґрунт. Можна придбати готову суміш для вирощування розсади чи приготувати її самостійно (змішати ґрунт з городу, торф та пісок). Суміш варто протруїти, наприклад, Фітоспорином, щоб знищити патогени.

Грунт для розсади який краще, як зробити своїми руками