Які альтернативи існують для слова "приклад"

У російській мові слово "приклад" є одним із найпоширеніших і найчастіше використовуваних. Воно служить для демонстрації, ілюстрації та пояснення деяких понять, ситуацій чи дій.

Однак, іноді використання того самого слова може зробити текст нудним і монотонним. Тому, щоб зробити статтю цікавішою для читачів, корисно знати деякі альтернативи слову "приклад".

Замість нього можна використовувати такі синоніми та замінники, як "ілюстрація", "демонстрація", "пояснення", "ілюстративний випадок", "показовий матеріал" та багато інших. Ці слова допоможуть надати свіжість та різноманітність тексту.

Чим замінити слово приклад
ЗамінаЗначення
Альтернативаваріант
ЗамінаСубститут
ЗмінаМодифікація
ЗмінаПерехід
ЗаміщенняУповільнення

Яким словом замінити слово приклад?

Синоніми: випадок, зразок, вправа, екземпляр, зразків.

Що таке синоніми 2 клас приклади?

Синоніми – це слова, які вимовляються та пишуться по-різному, але мають однакове чи близьке значення. З грецької мови російською слово «синонім» можна перекласти як однойменність. Давайте ближче познайомимося із синонімами. Наприклад, випадання опадів як дощу можна назвати різними словами.

Як можна замінити пропозицію?

Синоніми до слова «пропозиція»

• проект, план
  • запрошення, прохання, наполягання, виклик, повчання
  • прийменник