Які аналізи потрібно здати для видалення гігром?

загальний аналіз сечі; аналізи крові на ВІЛ, сифіліс, гепатити; ЕКГ; флюорографія.

Найбільш ефективним методом лікування гигроми є хірургічна операція. У процесі операції виділяється капсула гигроми і повністю видаляється разом із вмістом. Якісно проведена операція радикального видалення гигроми є єдиним способом позбутися гигроми.

Операція виконується під місцевим знеболенням. Весь процес займає близько 30 хвилин і виконується так: Робиться невеликий надріз на шкірі над місцем розташування освіти. Хірург відокремлює гігрому від навколишніх тканин і відсікає мішечок від синовіальної сумки.

Видалення гігроми – найбільш ефективний метод лікування, тому при появі ознак освіти варто звернутися до хірурга або травматолога-ортопеда.