Які документи потрібні для оформлення зброї у Росії: перелік та вимоги

Придбання та володіння зброєю є особливим видом активності, що потребує серйозної відповідальності та дотримання певних правил та вимог. У Російській Федерації законодавство суворо регламентує процедуру отримання, реєстрації та використання зброї. Для того, щоб легально придбати та володіти зброєю, необхідно мати певний пакет документів.

Головним документом, встановленим законодавством, є дозвільний документ на придбання та володіння зброєю. Такий документ видається органами внутрішніх справ та підтверджує законність придбання та наявність права володіння зброєю. Для його отримання необхідно надати конкретні документи та пройти спеціальну процедуру перевірки.

Крім дозвільного документа, для придбання та володіння зброєю також потрібна ліцензія, що засвідчує право на застосування певних видів та типів зброї. Ліцензія видається органами Державної служби контролю за обігом наркотиків та психотропних речовин. При отриманні ліцензії необхідно надати не лише документи, що підтверджують факт придбання зброї, а й пройти медичні та психологічні експертизи.

Вид зброїДокументи
1Стрілецька зброяПаспорт громадянина РФ
2Зброя холодної зброїПаспорт громадянина РФ
3Пневматична зброяПаспорт громадянина РФ
4Травматична зброяПаспорт громадянина РФ
5Вогнепальну зброюПаспорт громадянина РФ, Посвідчення водія, Паспортне посвідчення

Які документи потрібні для зберігання та носіння зброї?

Заява на отримання дозволу на зброя. Паспорт громадянина РФ та ксерокопію паспорта. Медична довідка 046-1. Довідка із психоневрологічного диспансеру.

Які документи потрібні для дозволу на зброю України?

Документи для отримання дозволу на володіння зброєю подати заяву встановленого зразка на ім'я керівника органу поліції за місцем проживання; зробити копію паспорта; зробити чотири фотографії (3х4 см); завчасно підготувати медичну довідку (крім охолодженого зброї).

Скільки коштує дозвіл на носіння зброї в Україні?

Вартість отримання дозволу на зброю

ПослугаЦіна
дозвіл на зброю (нарізна)3500 грн.
дозвіл на зброю (гладкоствол)3500 грн.
продовження (нарізна)2500 грн.
продовження (гладкоствол)2500 грн.

Які потрібні документи для придбання травматичного пістолета в Україні?

Для отримання дозволу на придбання травматичної зброї також потрібний документ, що засвідчує статус особи про можливість придбання такої зброї: довідка з місця служби (роботи), копія відповідного посвідчення або копія рішення щодо застосування заходів безпеки. Збережена копія