Які гроші зараз в Естонії: актуальна інформація

Естонія, з її прогресивною цифровою економікою та інноваційним підходом до розвитку, стає дедалі привабливішою країною для інвесторів та підприємців. Разом з цим, і грошові потоки в країні розвиваються та змінюються.

Рубль, долар, євро – це лише деякі з основних валют, що зустрічаються в Естонії. Однак, поряд з традиційними валютами, останніми роками все більшої популярності набирають криптовалюти, такі як біткоїн та ефіріум. Естонія є однією з небагатьох країн, де використання та зберігання криптовалюти має законодавче прикриття. Завдяки цьому все більше людей стають зацікавленими у використанні криптовалют як альтернативного способу розрахунків та зберігання коштів.

Крім того, в Естонії також активно розвивається галузь фінансових технологій. Численні стартапи та компанії, що спеціалізуються на фінтех-рішеннях, пропонують нові способи платежів та управління фінансами. Такі послуги, як онлайн-банкінг, цифрові гаманці та смарт-контракти стали невід'ємною частиною грошової системи Естонії.

Таким чином, гроші в Естонії сьогодні представлені не лише традиційними готівкою та банківськими картками, а й криптовалютами, а також сучасними фінтех-послугами. Естонія активно пристосовується до нових тенденцій і стає майданчиком для розвитку інновацій у сфері фінансів, що робить її одним із найпередовіших та найперспективніших регіонів у цій галузі.

ВалютаКодСимволКурс
ЄвроEUR1
Долар СШАUSD$0.92
Фунт стерлінгівGBP£1.14
Японська єнаJPY¥0.009

Яку валюту беруть в Естонії?

У всіх закладах країни приймаються лише естонські крони.

Чи можна в Естонії розплачуватись євро?

До середини січня 2011-го в країні можна було законно розплачуватись двома способами, а з 15-го числа основним платіжним засобом остаточно став євро.

Які гроші ходять у Таллінні?

Офіційною грошовою одиницею в ТаллінніЯк і у всій Естонії, є євро. Відповідно до вимог естонського законодавства, всі ціни в магазинах зазначаються лише у євро.