З міста до села досвід багатодітного

Як звільнитися з армії багатодітного батька?

Для того, аби таке звільнення відбулося, потрібно написати відповідний рапорт. Це рапорт на звільнення за сімейними обставинами. До нього потрібно додати документи, які підтверджують те, що викладено у рапорті – свідоцтва про народження дітей та документацію, яка засвідчує їх утримання.

Хто є багатодітною сім’єю?

Яка сім'я вважається багатодітною і який розмір допомоги на дітей? Міністерство соціальної політики України нагадує, що багатодітна сім'я – сім'я, в якій подружжя (чоловік та жінка) перебуває у зареєстрованому шлюбі, разом проживає та виховує трьох і більше дітей.

Як оформити пільги для багатодітних сімей?

Пільги багатодітним сім'ям надаються в розмірі 50 відсотків з оплати житлово-комунальних послуг, твердого палива та скрапленого газу, абонентної плати за користування телефоном, а дітям з багатодітних сімей – безоплатного проїзду у міському та приміському транспорті.

Тенденції та світовий досвід розвитку міських поселень
Розглядаючи еволюцію розвитку міст і сіл, як відносно незалежних поселень, слід відмітити світову тенденцію до утворення цілого комплексу поселень, тісно …