Жирна трава на городі як називається

Як виглядає портулак городній?

Портулак городній з'являється в кінці червня — на початку липня. Квітки двостатеві, сидячі, 3–5-пелюсткові, жовті, зібрані в розвилках стебла. Цвіте у червні-вересні. Плід — коробочка, завдовжки до 6 мм, з кришечкою, що відкривається впоперек.

Як боротися з Портулаком на городі?

Для знищення портулаку ефективний посів суміші гірчиці з ріпаком з подальшим закопуванням цих рослин. Застосування сидерації ділянки не тільки знищить бур'яни, але додатково оздоровить ґрунт та збагатить його органікою.

Як виглядає бур’ян?

Це однорічна дводольна трав'яниста рослина з прямим розгалуженим стеблом висотою 20 – 100 см, морфологічними особливостями якої є: Коренева система стрижнева з добре вираженим головним коренем, від якого відходять бічні корінці. Листя чергові.

Пряні трави для городу: фото з назвами
Однорічні пряні трави на городі. Пряні трави не призначені для втамування голоду, їх головна роль — надати стравам і заготівлях аромат і цікавий смак.