Звідки з’явилися домашні таргани

Знайти, звідки лізуть таргани в квартиру, теоретично можна, але ізолювати доведеться все приміщення. Комахи проникають в найменші щілини, швидко знаходять нові виходи-входи. З'явитися самі по собі шкідники не можуть. Вони або пробираються від сусідів, з під'їзду, або їх приносить в квартиру господар і його гості.22 груд. 2020 р.

Звідки з’являються чорні таргани?

Чорні таргани можуть проживати в диких умовах, їх можна зустріти в тропічних і субтропічних лісах в товстій підстилці опалого листя. Але основний ареал їх проживання — міста і сільські поселення, які приваблюють комах багатим харчовим раціоном і теплом. Кеш

Як боротися з тарганами в домашніх умовах?

Один з найдієвіших — борна кислота, яка продається в аптеках у вигляді порошку. Її потрібно додати в пюре зі звареного круто яєчного жовтка або картоплі. Із суміші зробити кульки та розкласти їх у місця перебування тарганів. Потрапляючи в травний тракт комахи, кислота вражає її нервову систему і вбиває.

Що бояться таргани?

Кращий ефект дають евкаліптова, гвоздична, м'ятна, кедрова олія, а також олія лемонграсу та чайного дерева. Їх варто нанести в місцях проживання тарганів на будь-які поверхні – стійкий аромат олій відлякає шкідників. Також можна застосовувати аромалампи – цей метод підійде і для житлових, і для робочих приміщень.

Причини появи тарганів, або від чого заводяться таргани