Хвоя для чого корисна

Хвойна зелень містить цінні компоненти: хлорофіл, вітаміни, макро- і мікроелементи, фітогормони, фітонциди. Хвоя має протизапальну, протимікробну, потогінну, знеболювальну, жовчогінну, сечогінну дію.

Що лікує хвоя?

Туя — дерево життя Препарати з туї використовують при хворобах печінки та нирок, поліартриті, остеохондрозі, циститі, уретриті, хронічному простатиті, аденомі простати; як глистогінний та протипухлинний засіб; для розсмоктування рубців. За даними фітотерапевтів Зубицьких, сік із хвої туї допомагає при печії.

Як пити хвою?

Причому вміст вітаміну С взимку в голках навіть більше, ніж влітку. Тому зробіть хвойний чай для імунітету: 100 г хвої (краще свіжої), варити 5 хвилин у літрі води, настояти до кімнатної температури і процідити. Додати за смаком мед і часточку лимона на склянку відвару. Все випити за день.

Що можна зробити з хвої?

Найчастіше, хвою збирають для мульчування рослин в саду і на городі. Під шаром голок товщиною в 3-5 см волога може зберігатися досить довго, тим самим скорочується потреба в поливах. Крім того, товстий шар мульчі захищає грядки від бур'янів і сприяє створенню сприятливого мікроклімату для рослин.

Хвоя сосни: корисні властивості, протипоказання, …
Цілющі властивості соснових голок обумовлені вмістом корисних речовин у складі: 1. фітоестрогенів; 2. альфа-токоферолу; 3. вітамінів групи B; 4. нікотинової та аскорбінової кислот; 5. ефірних масел. Хвоя використовується для приготування протизапальних, антибактеріальних, …


Categories:

Tags:


Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *