Користь бананів для здоров'я та організму – їх вітаміни та мінерали

Банани – це популярний та поживний продукт, який часто включають у свій раціон. Вони не тільки приємно втамовують голод, а й принесуть відчутну користь вашому організму.

Багатими джерелами поживних речовин є зрілі банани. Вони містять вітаміни, мінерали та дро

Користь бананівОпис
Багаті каліємБанани містять велику кількість калію, який корисний для роботи серця та нормалізації кров'яного тиску.
Джерело вітамінівБанани містять вітамін В6, який допомагає синтезувати амінокислоти та гормони, а також вітамін С, що підвищує імунітет.
Поліпшують травленняБанани багаті харчовими волокнами, які сприяють нормалізації травної системи та запобігають запорам.
Підвищують настрійБанани містять триптофан, який допомагає організму синтезувати серотонін – гормон щастя.
Знижують ризик розвитку хвороб серцяБанани містять пектин, який допомагає знизити рівень холестерину в крові та запобігає утворенню кров'яних згустків.

Всього один-два банани на день піднімуть рівень гемоглобіну в крові, допоможуть заспокоїти нервову систему та забезпечать відмінний настрій.оскільки вони містять триптофан – амінокислоту, яка в організмі людини перетворюється на гормон радості серотонін».9 чер. 2020 р.

Чим корисно їсти банани щодня?

Банани містять вуглеводи, що надають організму енергію. Вони також містять триптофан – амінокислоту, яка може підвищити рівень серотоніну, гарного настрою. Підтримка правильної роботи шлунка.Клітковина в бананах може сприяти нормалізації травлення та запобігати запорам.

Чи можна їсти банани щодня?

Здорові люди, які мають також добрий метаболізм і худорляву фігуру, можуть їсти банани щодня.. Але навіть їм не рекомендується вживати більше двох фруктів, причому невеликих за розміром.

Кому корисно їсти банани?

Вітамін B6 у складі банана блокує больові синдроми та спазми, полегшує стан організму при ПМС та менструації. Тропічний фрукт також корисний для вагітних жінок. У майбутніх мам нерідко підвищується тиск, а банани його нормалізують та покращують роботу серцево-судинної системи.


Tags:


Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *