Як написати число в мірі: поради та правила

Ступінь числа – це математична операція, яка дозволяє помножити число на себе кілька разів. Концепція ступенів дуже корисна під час роботи з великими числами та проведення складних обчислень. Знання цієї операції може бути корисним у багатьох областях, таких як фізика, економіка та програмування.

Щоб написати число в мірі, потрібно помножити його на саму себе задану кількість разів. Наприклад, якщо потрібно написати число 2 у ступені 3, то треба помножити 2 на 2 на 2 і одержати результат 8. Можна уявити це як 2*2*2.

Ступінь числа позначається символом "^". Наприклад, число 2 у ступеню 3 записується як 23. Знак "^" показує, що число множиться він задану кількість разів. Це позначення спрощує запис і дозволяє легко зрозуміти, яке число і якою мірою використовується.

ЧислоУ ступеніРезультат

Як написати число в телефоні?

Як поставити ступінь на телефоні Android Затисніть потрібну клавішу з цифрою (від 0 до 9) і топніть за надрядковим показником ступеня.

Як зробити ступінь на ноутбуці?

4) Утримуючи клавішу "Alt", по черзі набрати цифри на малій клавіатурі, наприклад, 0, 1, 7, 8. Відпустивши "Alt", на екрані відразу побачимо ступінь 2 («у квадраті»). Також утримуючи Alt, можна послідовно натиснути на малій цифровій клавіатурі цифри 0, 1, 7, 9. Відпустивши Alt, отримаємо 3 ступінь («У кубі»).

Як у Екселе поставити ступінь у тексті?

На вкладці Головна у групі Шрифт натисніть кнопку Параметри шрифту. Натисніть клавіші CTRL+1. В області Ефекти виберіть надрядкові або підрядкові та натисніть кнопку ОК. Порада: Хоча Excel цих команд немає швидких клавіш, ви можете переміщатися по меню та діалогових вікнах тільки за допомогою клавіатури.

Як звести у ступінь у ворді 2010?

0:00Кліп, що рекомендується · 25 сек.Як зробити ступінь у ворді – YouTubeПочаток рекомендованого кліпуКінець рекомендованого кліпу