Як поєднувати троянди між собою

Поєднання кольорів Партнерами троянд можуть бути наступні сріблясто-листяні рослини: чистець (стахіс), лаванда, полин. Романтичний і завжди безпрограшний настрій створюють квітники, де рожеві троянди поєднуються з рослинами, які цвітуть синьо-фіолетовими квітами.18 лист. 2020 р.

Як обрізати розу що в’ється?

Основна обрізка одноразово квітучих троянд виконується влітку після закінчення цвітіння. При цьому треба зрізати всі пагони, на яких відбувалося цвітіння, але не повністю, а залишивши 2-3 бруньки біля основи.

Що краще садити поруч з трояндами?

Багато садівників звернули увагу на багаторічний досвід англійців, які традиційно вирощують троянди, поєднуючи їх з іншими рослинами. В процесі у них виходять дивовижні за своєю красою композиції: троянди квітнуть і виглядають цілком здоровими. В якості компаньйонів зазвичай садять манжетку, герань і наперстянку.

Як садити троянди на осінь?

Дуже важливо правильно заглибити саджанець так, щоб його місце щеплення (коренева шийка) знаходилося нижче рівня ґрунту на глибині 3-5 см. Виняток: плетисті троянди заглиблюють трохи сильніше – на 8-10 см. А штамбові троянди садять під кутом в 30 градусів, щоб штамб не зламався при пригинанні під час укриття на зиму.

Поєднання троянд і хвої : вчимося поєднувати | Огородники
Кращим партнером для троянди вважається туя західна. По суті, ця єдина хвойна рослина, яка, будучи сусідами з трояндовими кущами, не буде негативно на них впливати. Із-за габаритів і розмірів багато представників хвойних порід "тероризують" кущі троянд, не дають кореневій …