Заборонені місця для встановлення зовнішнього блоку кондиціонера

Сонячні літні дні часто змушують нас розмірковувати про покупку та встановлення кондиціонера. Але перш ніж приступити до цього процесу необхідно правильно вибрати місце для встановлення зовнішнього блоку. Розміщення кондиціонера мало того, що має відповідати його продуктивності та вимогам безпеки, так ще й має бути раціонально з погляду просторових обмежень.

Перед установкою варто відзначити, що зовнішні блоки кондиціонерів дуже галасливі, тому не варто встановлювати їх поряд зі спальнею, вітальнею чи іншими місцями, де вам потрібна абсолютна тиша. Також необхідно враховувати різні міські нормативи та регламенти, які можуть забороняти розміщення зовнішніх блоків кондиціонерів у певних місцях.

Ще одним фактором, про який слід пам'ятати, є довколишні об'єкти. Слід уникати розміщення кондиціонера в місцях, де легко можуть загородити дерева, кущі або паркани. Це може призвести до недостатнього повітрообміну та перегріву агрегату, а, отже, знизити його ефективність та термін служби.

НомерМісце
1З боку двору
2На вхідних дверях
3На фасаді будівлі
4На вікнах
5На балконах

Забороняється встановлювати зовнішній блок у місцях, де часто користуються розчинами кислот, і можуть бути пари сірчаної кислоти. Забороняється встановлювати кондиціонер у будь-яких специфічних місцях, де є олія, пара та пари кислот.20 серп. 2018 р.

Де не можна встановлювати зовнішній блок кондиціонера згідно із законом?

Не рекомендується встановлювати зовнішній блок під прямим сонячним промінням. Якщо іншого місця немає, рекомендується встановити захисний козирок таким чином, щоб він давав тінь на зовнішній блок. Поблизу дерев – листя і сміття, зірвані вітром, можуть засмічити зовнішній блок.

Де правильно розташувати зовнішній блок кондиціонера?

Зовнішній блок системи важливо встановлювати у місцях (зовнішньої частини будівлі), у яких є доступ до радіатора охолодження, прямого потоку свіжого повітря. Збережена копія

Чи можна розміщувати зовнішній блок кондиціонера на фасаді?

Таке рішення можна отримати лише в КК або за загальним голосуванням власників приміщень багатоквартирного житлового будинку. Розміщення кондиціонера на фасаді житлового будинку без оформлення документів неможливоУ цьому випадку ви зможете встановити зовнішній блок тільки на лоджії або балконі.